ממליצים

הי גילה

נהניתי מאד למקרא סיפרך "סתם, כי בא לי לספר".

הספר פורש את שנות עבודתך הרבות והפוריות  ומאפשר הצצה  לפינות מוסיקאליות  מיוחדות אישיות ומרתקות  שכמה מהן זכיתי גם אני להכיר אישית.  הספר כתוב יפה, זורם, מפוכח, מקיף שנים ואירועים מסוגים שונים,  יש בו לא מעט הומור משולב באנקדוטות משעשעות ואינך חוששת מלהביע מידי פעם ביקורת,  וכשצריך גם על עצמך.  הספר עוסק אמנם בחיי המוסיקה שלך אך כמו כל ביוגרפיה טובה של אומן מצליח  בעל חותם אישי  הוא יכול לפנות  וליהנות קהל קוראים רחב. כל טוב לך והמשך עשייה מוסיקאלית מהנה.  

אילנה אור-חוף (מוסיקאית, עמיתה, ידידה)

לא אוכל להודות לך מספיק על ההשראה שהספר עורר בי, במיוחד בעבודתי הנוכחית, ועל המסרים האמיצים והחשובים בדבר הוראה, ביצוע יצירות ישראליות ועכשוויות, שמירה על הקול, ומסירות מוחלטת לאמנות.

מימי גלבוע

הספר פורש את שנות עבודתך הרבות והפוריות  ומאפשר הצצה לפינות מוסיקאליות מיוחדות אישיות ומרתקות שכמה מהן זכיתי גם אני להכיר אישית. הספר כתוב יפה, זורם ומפוכח.

אילנה אור-חוף

I suppose I could go on and on about the wonderful merits of this Diary, but it will suffice to say that if you want to spend some pleasant hours in the company of this very special lady and her life’s work, I recommend “Random Notes” wholeheartedly.

Aharon Harlap